سود انتقاد آمریکا دریایی آمریکایی مفقود شده

سود: انتقاد آمریکا دریایی آمریکایی مفقود شده دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی قیمت ثبت‌نام در دوره ابتدایی ، وجود ۱۴۰هزار بازمانده از تحصیل در کشور

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از وجود ۱۴۰ هزار کودک بازمانده از تحصیل خبر داد و گفت: آماده همکاری با نهادهای مربوط هستیم تا با هم افزایی و البته پیگیر

قیمت ثبت‌نام در دوره ابتدایی ، وجود ۱۴۰هزار بازمانده از تحصیل در کشور

وجود ۱۴۰هزار بازمانده از تحصیل در کشور/ قیمت عضویت در دوره ابتدایی

عبارات مهم : آموزش

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از وجود ۱۴۰ هزار کودک بازمانده از تحصیل خبر داد و گفت: آماده همکاری با نهادهای مربوط هستیم تا با هم افزایی و البته پیگیری متمرکز بتوانیم کار بازگشت این کودکان را به مدرسه به نتیجه برسانیم.

رضوان حکیم زاده در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه آموزش و پررش به عنوان متولی مهم انسداد مبادی بیسوادی و بازماندگان از تحصیل فعالیت می کند اظهار کرد: مورد نیاز است مابقی دستگاه ها از انجام فعالیت های موازی در این زمینه اجتناب کنند. به نظر می رسد اگر همه بپذیرند تولی گری مهم برعهده ماست و دیگران می توانند به ما کمک کنند شاهد دستاوردهای بهتری خواهیم بود.

وی افزود: مجموعه کارها ما از سال ۹۲ منجر به بازگشت و آموزش ۱۴۳ هزار کودک بازمانده از تحصیل به نظام آموزش رسمی شده است است و قیمت عضویت در دوره ابتدایی به ۹۸.۱۳ درصد در سال ۹۶ رسیده است.

قیمت ثبت‌نام در دوره ابتدایی ، وجود ۱۴۰هزار بازمانده از تحصیل در کشور

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مجموعه کارها انجام شده است و مشکلاتی که کودکان بازمانده دارند گفت: انتظار ما این است که همه نهادهای ذیربط با آموزش و پرورش همکاری داشته باشند. از جمله مهمترین اقداماتی که دراین زمینه انجام شده است تشکیل شورای راهبری انسداد مبادی بیسوادی در استان ها به منظور تسریع و تسهیل در امور است.

حکیم زاده ادامه داد: البته شیوه نامه اجرایی انسداد مبادی بیسوادی در سال ۹۲ به ادارات کل استان ها ارسال و دبیرخانه کشوری آن در آذربایجان شرقی مستقر شده است است و ما متناسب با شرایط، برنامه عملی در استان ها پیاده کرده ایم. هر ساله آمار بازماندگان از تحصیل را به تفکیک در اختیار استان ها قرار می دهیم و از آن ها می خواهیم این کودکان را به صورت موردی مورد توجه قرار داده و به مدرسه برگردانند.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از وجود ۱۴۰ هزار کودک بازمانده از تحصیل خبر داد و گفت: آماده همکاری با نهادهای مربوط هستیم تا با هم افزایی و البته پیگیر

وی راجع به آمار بازماندگان از تحصیل و اختلافات آماری موجود در این زمینه نیز گفت: فهرست موجود که در آن بازماندگان با مشخصات کامل احصاء و درج شده است رقم ۱۴۰ هزار بازمانده از تحصیل را نشان می دهد که تمام تلاش ما این است با بررسی نقطه به نقطه بتوانیم کودکان را به مدرسه برگردانیم. آماده همکاری هستیم تا با هم افزایی و همکاری و البته پیگیری متمرکز بتوانیم کار را به نتیجه برسانیم.

واژه های کلیدی: آموزش | همکاری | کودکان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs