سود انتقاد آمریکا دریایی آمریکایی مفقود شده

سود: انتقاد آمریکا دریایی آمریکایی مفقود شده دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی فروش اسکناس با ۱درصد سود در سنا ، جزئیات جلسه صرافان در بانک مرکزی

بر اساس جلسه‌ای که میان صرافان و بانک مرکزی برگزار شد، مقرر شده است صرافی‌ها تمامی خریدهای ارزِاسکناس خود را در سامانه سنا ثبت کرده و با یک درصد سود از طریق هما

فروش اسکناس با ۱درصد سود در سنا ، جزئیات جلسه صرافان در بانک مرکزی

جزئیات جلسه صرافان در بانک مرکزی/ فروش اسکناس با ۱درصد سود در سنا

عبارات مهم : مرکزی

بر اساس جلسه ای که میان صرافان و بانک مرکزی برگزار شد، مقرر شده است صرافی ها تمامی خریدهای ارزِاسکناس خود را در سامانه سنا ثبت کرده و با یک درصد سود از طریق همان سامانه به فروش برسانند.

به گزارش مهر، در جلسه ای که پنجشنبه گذشته در بانک مرکزی با صرافان برگزار شد، قرار بر این شده است است که از امروز کلیه صرافان، تمامی عملیات صرافی اعم از خرید و فروش و حوالجات را صرفا بر اساس قوانین و مقررات بانک مرکزی انجام دهند .

فروش اسکناس با ۱درصد سود در سنا ، جزئیات جلسه صرافان در بانک مرکزی

صرافی ها باید تمامی خریدهای خود را ( اسکناس ) در سامانه سنا ثبت کرده و با یک درصد سود از طریق سامانه سنا بفروش برسانند.

آنگونه که صرافان اعلام کرده اند، باید تمامی معاملات با رعایت مقررات پولشویی مانند شناسایی کامل فروشنده از طریق دریافت کارت ملی و انتقال پول به حساب شخص فروشنده و دارنده کارت ملی انجام داده و به هنگام فروش نیز مورد نیاز است خریدار از طریق کارت ملی شناسایی شده است و از طریق کارت بانکی همان شخص پول را به حساب شرکت صرافی واریز نماید.

بر اساس جلسه‌ای که میان صرافان و بانک مرکزی برگزار شد، مقرر شده است صرافی‌ها تمامی خریدهای ارزِاسکناس خود را در سامانه سنا ثبت کرده و با یک درصد سود از طریق هما

جهت حوالجات نیز از طریق خرید در سامانه نیما اقدام و طبق روال تعریف شده است در سامانه نیما انجام شود مورد نیاز به ذکر است فعلا صرافیها اجازه انجام هیچگونه حواله شخصی را ندارند. جهت تعیین سقف جهت انجام حوالجات شخصی از بانک مرکزی درخواست صدور دستور شده است است و صرافی ها فعلا منتظر اعلام بانک مرکزی هستند.

کشف قیمت نیز فعلا از طریق بازار انجام خواهد شد؛ ضمن اینکه معاملات بین صرافان نیز از طریق سامانه سنا بلا مانع هست. همچنین سیستم نظارت بانک مرکزی از امروز فعالیت وسیعی را به همراه سیستم های قضایی جهت کنترل و نظارت بر فعالیت صرافیها شروع نموده است.

واژه های کلیدی: مرکزی | اسکناس | فروشنده | بانک مرکزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs