سود انتقاد آمریکا دریایی آمریکایی مفقود شده

سود: انتقاد آمریکا دریایی آمریکایی مفقود شده دونالد ترامپ اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی سران قوا مثل سپاه و دستگاه دیپلماسی اتحاد خود را بروز دهند/ صداوسیما رویه‌اش را اصلاح کند ، کواکبیان

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از عملکرد صدا و سیما در نحوه بازتاب احکام صادر شده است جهت تعدادی از فعالان سیاسی اصلاح طلب گفت: همانطور ک

سران قوا مثل سپاه و دستگاه دیپلماسی اتحاد خود را بروز دهند/ صداوسیما رویه‌اش را اصلاح کند ، کواکبیان

کواکبیان : سران قوا مثل سپاه و دستگاه دیپلماسی اتحاد خود را بروز دهند/ صداوسیما رویه اش را اصلاح کند

عبارات مهم : سیاسی

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از عملکرد صدا و سیما در نحوه بازتاب احکام صادر شده است جهت تعدادی از فعالان سیاسی اصلاح طلب گفت: همانطور که سپاه و دست اندرکاران دستگاه دیپلماسی وحدت خود را در برابر دشمنی ها نشان دادند، سران قوا نیز این اتحاد را بروز دهند.

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس در تذکری گفت: در شرایطی که با لفاظی های ترامپ در برابر کشور عزیزمان ایران مواجهیم و قرار است که فردا صحبت علیه منافع ملت کشور عزیزمان ایران داشته باشد، انتظار می رود سران قوا اتحاد خود را بروز دهند همانطور که سپاه و دستگاه دیپلماسی در برابر دشمنی ها اتحادشان را نشان دادند.

سران قوا مثل سپاه و دستگاه دیپلماسی اتحاد خود را بروز دهند/ صداوسیما رویه‌اش را اصلاح کند ، کواکبیان

وی با تاکید بر اینکه «طبق اصل ۱۷۶ قانون اساسی همه باید در چارچوب منویات نظام حرکت کنیم» افزود: قطعا در کشور در تمامی عرصه های اقتصادی، سیاسی و حتی اینترنت آمادگی مورد نیاز وجود دارد، ولی باز هم باید مسئولان اقتصادی به این عنوان توجه کنند که بعضی التهابات در بعد اقتصادی فشاری به مردم وارد نکند.

این نماینده اصلاح طلب مجلس در تذکری دیگر از نحوه بازتاب اخبار صدا و سیما در مورد احکام بعضی فعالان سیاسی اصلاح طلب انتقاد کرد و گفت: اصلاح طلبان و اصولگرایان همه در صفی واحد در برابر دشمن ایستادگی کرده و انسجام داخلی خود را حفظ می کنند.

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از عملکرد صدا و سیما در نحوه بازتاب احکام صادر شده است جهت تعدادی از فعالان سیاسی اصلاح طلب گفت: همانطور ک

وی افزود: در چنین شرایطی طبق اصل ۱۰۶ قانون اساسی مرجع تشخیص جاسوسی در کشور وزارت اطلاعات است و بر همین اساس وزیر اطلاعات راجع به فرزند یکی از روسای قوا نظر خوبی را مطرح کرد.

کواکبیان اضافه کرد: قوه قضائیه اخیرا برخوردهایی با بعضی فعالان اصلاح طلب داشته هست. این که صدا و سیما یک مرتبه حکم یک سال حبس تعزیری جهت عده ای که قبلا نیز نماینده مجلس بودند را با عنوان جاسوسی مطرح کند درست نیست، لذا نباید آنها را بی جهت جاسوس خطاب کنیم.

وی در آخر با تاکید بر اینکه «انسجام داخلی در سطح حکومت و فعالان عرصه های متفاوت وجود دارد» گفت: ترامپ بداند کارها جنون آمیزش هیچ خللی در سد محکم این ملت ایجاد نخواهد کرد.

واژه های کلیدی: سیاسی | دستگاه | اقتصادی | اصلاح طلب | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs